Witaj, radosny świecie!

Cześć!

Sam nie wiem od czego zacząć ten wpis. W mojej głowię kręcą się tysiące nieokiełznanych myśli. Na pewno cieszę się z tego, że wystartowałem z pierwszą platformą, na której przyjdzie mi dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami. Chciałbym w ramach tego bloga pisać o dojrzałym lifestyle’u człowieka, który jak wynika z nazwy zamieszkał już na swoim. Tak po prawdzie, to dopiero niedługo uniezależnię się od rodziców, jednak już dziś chciałbym zacząć pisać. W końcu uniezlaeżnianie się to pewien proces, który trwa, a sama wyprowadzka to zwieńczenie długich przygotowań.

Oprócz tego chciałbym skupić się na kilku innych tematach, a mianowicie kreowaniu określonych postaw w relacjach międzyludzkich (w tym związkach) i całokształcie życia w społeczeństwie. Idąc dalej, chciałbym poruszać kwestie światopoglądowe, rozwoju osobistego, a także te związane z szeroko rozumianą kulturą. Wreszcie chciałbym także podzielić się swoimi pasjami, którymi są  podróże i różnorodne gry.

Słowem, chciałbym się podzielić ciekawym stylem życia, który mam nadzieję już niedługo przełoży się na rzeszę żywo nim zainteresowanych naśladowców. Ciekawi mnie też opinia jego przeciwników, którzy zapewne wniosą ciekawe wątki do dyskusji.

Całego bloga chciałbym prowadzić z perspektywy nie tyle „eksperta”, co człowieka, który poświęca swój czas na zgłębianie tematów opisanych wyżej i który efektami tego zgłębiania chce się dzielić ze światem. Dlatego chcę żebyście wiedzieli, że większość tematów poznaję razem z Wami i jestem otwarty na sugestie – na jakie pytania chcecie w ramach tego bloga poznać odpowiedź.

Tymczasem zostawiam was z promienistym uśmiechem na twarzy, blog wyruszył a kolejny wpis już na dniach :)! Miłego popołudnia,

WS

P. S. Autorem zdjęcia w nagłówku jest Fedor Ouspenski.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s