O mnie

Nazywam się Wojciech Skorupski i jak zapewne się domyślasz jestem autorem tego bloga. Mam 24 lata i wraz z nim chcę przekazywać dalej swoje doświadczenia związane z pełną dorosłością, rozumiane nie jako ukończenie 18 lat, który to moment nie przynosi zbyt znaczącej zmiany, a raczej z osiągnięciem dojrzałości w wielu sprawach życia codziennego.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (październik 2010 – czerwiec 2015), na którym ukończyłem:

  • Studia licencjackie z zakresu administracji samorządowej (w ramach CSSTiRL –  jednostki współtworzonej przez dwa prestiżowe wydziały UW: WDiNP oraz WPiA).
  • A także studia magisterskie z zakresu gospodarki przestrzennej (w EUROREGu – jednostce podlegającej pod Instytut Ameryk i Europy, odpowiedzialnej między innymi za program ESPON realizowany w ramach Unii Europejskiej).

Na co dzień jestem bloggerem, freelancerem w pisaniu różnorodnych tekstów w sieci, a także poszukującym pracy absolwentem uczelni. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej odpowiedzialny byłem między innymi za:

Całym swoim życiem staram się realizować pasje – do podróży, pisania i do dzielenia się swoimi przemyśleniami z innymi.

Uwielbiam wypić kawę z mlekiem o poranku na tarasie, spacery i wszystko to co przybliża mnie do ogarnięcia piękna świata w całej jego rozciągłości.

Trzymajcie się ciepło,

WS

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s