O blogu

Blog powstał na początku czerwca 2015 jako próba samorealizacji twórczej po ukończeniu przeze mnie studiów. Swoją nazwę zawdzięcza zbliżającym się przemianom, które siłą rzeczy prędzej czy później nastają w życiu każdego absolwenta wyższej uczelni – wyprowadzka z rodzinnego domu, usamodzielnienie i uniezależnienie się od rodziców, dalej praca, w przyszłości rodzina i tak dalej wymieniać można byłoby jeszcze długo. W każdym razie stanowi on dla mnie swego rodzaju platformę dzielenia się ze światem  przemyśleniami na różnorodne sprawy.

Poruszana na blogu tematyka jest bardzo szeroka, natomiast przede wszystkim skupia się na podejmowaniu właściwych postaw w relacjach międzyludzkich i w życiu społecznym – słowem o świadomym i odpowiedzialnym wkraczaniu w dorosłość. Oprócz tego opowiada o pasji do podróży, pochłanianiu szeroko rozumianej kultury w dawkach zakrawających o poważne uzależnienie, a także o rozwoju osobistym.

Wszystko to razem skupione w jednym miejscu mam nadzieję stworzy klimatyczne miejsce, do którego z przyjemnością zasiądziesz rano z kubkiem kawy lub wieczorem przy kolacji. Niezależnie od tego o jakiej porze czytasz ten wpis – dziękuję, że zechiałeś/łaś poświęcić ten czas dla mnie. To dla mnie bardzo ważne, że to co piszę interesuje ludzi – to daje mi energię i zapał do dalszego pisania.

Pozdrawiam,

WS

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s