Prawa autorskie i in.

Prawa autorskie

Wszystkie opublikowane na blogu teksty stanowią moją, czyli autora w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Za wykorzystanie niekomercyjne tekstów pobieram ‚opłatę’ w postaci linka do własciwego wpisu na tej stronie . Dobrze by też było jakbyś dał(a) znać o takim użyciu mailem. Komercyjne wykorzystanie wymaga zawsze mojej pisemnej zgody.
Grafiki wykorzystane na blogu pochodzą w większości ze zbiorów własnych i domeny publicznej. Część z nich to losowe wyniki przeszukiwania googli. Jeśli uważasz, że zostały złamane Twoje prawa autorskie napisz – moja w tym głowa, żeby znaleźć sensowne rozwiązanie.

Inne

W związku z nowelizacją ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, mam obowiązek poinformować Cię o wykorzystywaniu plików cookies (ciasteczek) na stronach internetowych. Wchodząc na https://zycienaswoim.wordpress.com/, dobrowolnie godzisz się na pozostawianie mi różnorakich informacji, które chociażby pozwalają na prowadzenie statystyk strony.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s